Píše se rok 2019
V novem roce jsme přidali taky nové taneční pořady. spustily jsme pro vás taky nový web rádia.Po delších letech jsme se rozhodli udělat pro vás nový web rádia přehlednější.Abys jste mohli najít našem rádiu co chcete vědět o našem skvělém tanečním našem webu rádia najdeš taky hudební novínky co se aktuálně děje co se hraje ve světě taneční muziky. 
Píše se rok 2018
Přišel den 3.3.2018 kdy ze základny Rádio Exkluzive se vytvořilo druhé mateřské Rádio Exkluzive-Rock.Spuštěny nový projekt Rádia Exkluzive s názvem Rádio Exkluzive-Rock.Rockové rádio které hraje tu nejlepší rockovou muziku novější nebo take i starší rockové písničky.Doufáme že si najdete i to své pořádné rockové písničky které se vám budou líbít jak nám tak i vám.
Piše se rok 2017
Naše rádio ma aktuálních vysílaných pořadu 8 ktere se vysílají káždy den,naší moderátoři se snaží udržet vás v pozornosti ale také i poslouchanosti. Plány do budoucna z nás nedokážeme říci kde rádio dotáhneme ale pevně věříme že se dostaneme i na tu nejvyšší vrchol vysílaní,do budoucna plány jsou.
Trošku něco o našem rádiu 
Naše internetové rádio, Rádio Exkluzive bude mít spuštěno dne 11.1.2015. 
Naši moderátoři se vám starají o pobit u pc.Program rádia je sestavením dle našich možností. 
Poskytovatel přenosu našich dat byl server Radiostream,ovšem kvůli problémům s tímto serverem jsme byli donuceni přejít na vysílání přes On Air Poskytovatel nám nabízí i Auto DJ Rádia Hrajeme jenom ze zábavy nemam s toho žádný zisk. 
K vysílání používáme různé programy, jako je např. Sam Broadcaster nebo Virtual DJ. 
Pokud budete mít jakýkoliv nápad, dotaz či připomínku,napište nám do neboli Facebook nebo na naše rádiové ICQ. 
Na oplátku Vám rádi zahrajeme písničky na Vaše přání.Budeme rádi, pokud si nás oblíbíte a budete nás pravidelně ladit..1 2 3 4 5 6


Projekty Radia

imageMenuNovinky v Rádiu

Dymytry-Pravda a lež

Přečist

Nové Pořady

Přečist


Spojeni k nam do studia

Facebook:Rádio Exkluzive

E-Mail:radioexkluzive@seznam.cz